Programma

DatumTijdWedstrijd
23 mrt.16:00Audacia VE1 - De Bocht'80 VE1
24 mrt.10:00De Bocht'80 VR1 - Cito VR1
24 mrt.10:00Beerse Boys 9 - De Bocht'80 4
24 mrt.12:00De Bocht'80 3 - Best Vooruit 8
24 mrt.14:30De Bocht'80 1 - Netersel 1
30 mrt.14:00De Bocht'80 JO17-1 - ODC JO17-3
30 mrt.16:00De Bocht'80 VE1 - Wilhelmina Boys VE1
31 mrt.10:00De Bocht'80 4 - RKVVO 7
31 mrt.10:00RKKSV VR1 - De Bocht'80 VR1
31 mrt.10:30BES 1 - De Bocht'80 2
31 mrt.12:00De Bocht'80 3 - Braakhuizen 7
31 mrt.14:30De Bocht'80 1 - Terlo 1
6 apr.13:00BMC JO17-2 - De Bocht'80 JO17-1
6 apr.16:00LSV VE1 - De Bocht'80 VE1
7 apr.10:00De Bocht'80 4 - DEES 4
7 apr.10:30Real Lunet VR1 - De Bocht'80 VR1
7 apr.12:00De Bocht'80 2 - DOSKO'32 2
7 apr.14:00De Bocht'80 3 - Oirschot Vooruit 10
7 apr.14:30Terlo 1 - De Bocht'80 1
11 apr.18:30Terlo 2 - De Bocht'80 2
11 apr.18:30Nieuw Woensel 8 - De Bocht'80 3
11 apr.19:30Casteren 1 - De Bocht'80 1
13 apr.14:00De Bocht'80 JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-4
13 apr.16:00De Bocht'80 VE1 - Taxandria VE1
13 apr.18:00De Bocht'80 1 - SVSH 1
14 apr.11:00De Bocht'80 VR1 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1
14 apr.11:00Braakhuizen 7 - De Bocht'80 3
14 apr.12:00RKVVO 7 - De Bocht'80 4
14 apr.12:00EDN'56 2 - De Bocht'80 2
17 apr.18:30Taxandria JO17-2 - De Bocht'80 JO17-1
18 apr.18:45De Bocht'80 2 - EDN'56 2
20 apr.18:30Netersel 1 - De Bocht'80 1
22 apr.14:30De Bocht'80 1 - Casteren 1
25 apr.18:45De Bocht'80 1 - Riethoven 1
28 apr.10:00De Bocht'80 4 - SBC 8
28 apr.12:00De Bocht'80 3 - Nieuw Woensel 8
28 apr.12:00Vessem 2 - De Bocht'80 2
28 apr.14:30De Bocht'80 1 - Pusphaira 1
2 mei19:00De Bocht'80 2 - De Raven 2
2 mei19:00Hulsel 1 - De Bocht'80 1
4 mei15:00Den Dungen JO17-2 - De Bocht'80 JO17-1
5 mei08:30De Bocht'80 VR1 - Emplina VR2
5 mei10:00De Bocht'80 4 - Best Vooruit 11
5 mei12:00De Bocht'80 2 - Tuldania 2
5 mei14:00De Bocht'80 3 - Beerse Boys 11
9 mei19:15De Bocht'80 3 - Brabantia 13
11 mei14:00De Bocht'80 JO17-1 - Essche Boys JO17-1
11 mei16:00Spoordonkse Boys VE1 - De Bocht'80 VE1
12 mei10:00Reusel Sport/CoTrans 11 - De Bocht'80 4
12 mei10:30Baardwijk VR3 - De Bocht'80 VR1
12 mei11:00Maarheeze 2 - De Bocht'80 2
12 mei12:30Hilvaria 8 - De Bocht'80 3
12 mei14:30DEES 1 - De Bocht'80 1
18 mei13:30ST Oisterwijk / Nevelo JO17-1 - De Bocht'80 JO17-1
18 mei16:00De Bocht'80 VE1 - SVSSS VE1
19 mei11:00De Bocht'80 VR1 - SPV VR1
19 mei11:00EDN'56 4 - De Bocht'80 3
19 mei11:00Spoordonkse Boys 5 - De Bocht'80 4
19 mei11:45Hulsel 2 - De Bocht'80 2
19 mei14:30De Bocht'80 1 - Knegselse Boys 1
25 mei14:00De Bocht'80 JO17-1 - Nemelaer JO17-2
26 mei10:00De Bocht'80 4 - Wilhelmina Boys 9
26 mei12:00De Bocht'80 2 - Netersel 2
26 mei14:00De Bocht'80 3 - Acht 7
26 mei14:30DOSKO'32 1 - De Bocht'80 1
30 mei11:00De Bocht'80 VR1 - FC Cranendonck VR2