Derde

Programma

DatumTijdThuisUit
09 okt09:45Bladella 10De Zuiderburen 3
09 okt10:00Beerse Boys 9Reusel Sport/CoTrans 9
09 okt10:30Terlo 3UNA 12
09 okt10:45EDN'56 4De Weebosch 3
09 okt11:00De Bocht'80 3Casteren 3
09 okt12:00ZSC 3Hapert 5
DatumTijdThuisUit
16 okt09:45UNA 12ZSC 3
16 okt10:00De Zuiderburen 3De Bocht'80 3
16 okt10:00Reusel Sport/CoTrans 9EDN'56 4
16 okt11:00De Weebosch 3Terlo 3
16 okt12:00Hapert 5Bladella 10
16 okt12:15Casteren 3Beerse Boys 9
DatumTijdThuisUit
30 okt09:45Bladella 10UNA 12
30 okt10:00ZSC 3De Weebosch 3
30 okt10:30Terlo 3Reusel Sport/CoTrans 9
30 okt10:45EDN'56 4Casteren 3
30 okt12:00Beerse Boys 9De Bocht'80 3
30 okt12:00Hapert 5De Zuiderburen 3
DatumTijdThuisUit
06 nov09:45UNA 12Hapert 5
06 nov10:00Reusel Sport/CoTrans 9ZSC 3
06 nov11:00De Bocht'80 3EDN'56 4
06 nov11:00De Weebosch 3Bladella 10
06 nov12:00De Zuiderburen 3Beerse Boys 9
06 nov12:15Casteren 3Terlo 3
DatumTijdThuisUit
13 nov09:45Bladella 10Reusel Sport/CoTrans 9
13 nov09:45UNA 12De Zuiderburen 3
13 nov10:30Terlo 3De Bocht'80 3
13 nov10:45EDN'56 4Beerse Boys 9
13 nov12:00ZSC 3Casteren 3
13 nov12:00Hapert 5De Weebosch 3
DatumTijdThuisUit
27 nov09:45Bladella 10De Bocht'80 3
27 nov09:45UNA 12Reusel Sport/CoTrans 9
27 nov10:00ZSC 3Beerse Boys 9
27 nov10:30Terlo 3EDN'56 4
27 nov12:00De Weebosch 3De Zuiderburen 3
27 nov12:00Hapert 5Casteren 3
DatumTijdThuisUit
04 dec10:00Reusel Sport/CoTrans 9De Weebosch 3
04 dec10:30Terlo 3De Zuiderburen 3
04 dec10:45EDN'56 4ZSC 3
04 dec11:00De Bocht'80 3Hapert 5
04 dec12:00Beerse Boys 9Bladella 10
04 dec12:15Casteren 3UNA 12
DatumTijdThuisUit
11 dec09:45Bladella 10EDN'56 4
11 dec09:45UNA 12De Bocht'80 3
11 dec10:00De Zuiderburen 3Reusel Sport/CoTrans 9
11 dec11:00De Weebosch 3Casteren 3
11 dec12:00ZSC 3Terlo 3
11 dec12:00Hapert 5Beerse Boys 9
DatumTijdThuisUit
29 jan10:00De Zuiderburen 3EDN'56 4
29 jan10:00Reusel Sport/CoTrans 9Hapert 5
29 jan11:00De Bocht'80 3ZSC 3
29 jan11:00De Weebosch 3UNA 12
29 jan12:00Beerse Boys 9Terlo 3
29 jan12:15Casteren 3Bladella 10
DatumTijdThuisUit
05 feb09:45Bladella 10Terlo 3
05 feb09:45UNA 12Beerse Boys 9
05 feb10:00De Zuiderburen 3ZSC 3
05 feb10:00Reusel Sport/CoTrans 9Casteren 3
05 feb11:00De Weebosch 3De Bocht'80 3
05 feb12:00Hapert 5EDN'56 4
DatumTijdThuisUit
12 feb10:00ZSC 3Bladella 10
12 feb10:30Terlo 3Hapert 5
12 feb10:45EDN'56 4UNA 12
12 feb11:00De Bocht'80 3Reusel Sport/CoTrans 9
12 feb12:00Beerse Boys 9De Weebosch 3
12 feb12:15Casteren 3De Zuiderburen 3
DatumTijdThuisUit
05 mrt09:45UNA 12Terlo 3
05 mrt10:00De Zuiderburen 3Bladella 10
05 mrt10:00Reusel Sport/CoTrans 9Beerse Boys 9
05 mrt11:00De Weebosch 3EDN'56 4
05 mrt12:00Hapert 5ZSC 3
05 mrt12:15Casteren 3De Bocht'80 3
DatumTijdThuisUit
12 mrt09:45Bladella 10Hapert 5
12 mrt10:30Terlo 3De Weebosch 3
12 mrt10:45EDN'56 4Reusel Sport/CoTrans 9
12 mrt11:00De Bocht'80 3De Zuiderburen 3
12 mrt12:00Beerse Boys 9Casteren 3
12 mrt12:00ZSC 3UNA 12
DatumTijdThuisUit
19 mrt09:45UNA 12Bladella 10
19 mrt10:00Reusel Sport/CoTrans 9Terlo 3
19 mrt10:00De Zuiderburen 3Hapert 5
19 mrt11:00De Bocht'80 3Beerse Boys 9
19 mrt11:00De Weebosch 3ZSC 3
19 mrt12:15Casteren 3EDN'56 4
DatumTijdThuisUit
26 mrt09:45Bladella 10De Weebosch 3
26 mrt10:00ZSC 3Reusel Sport/CoTrans 9
26 mrt10:30Terlo 3Casteren 3
26 mrt10:45EDN'56 4De Bocht'80 3
26 mrt12:00Beerse Boys 9De Zuiderburen 3
26 mrt12:00Hapert 5UNA 12
DatumTijdThuisUit
02 apr10:00De Zuiderburen 3UNA 12
02 apr10:00Reusel Sport/CoTrans 9Bladella 10
02 apr11:00De Bocht'80 3Terlo 3
02 apr11:00De Weebosch 3Hapert 5
02 apr12:00Beerse Boys 9EDN'56 4
02 apr12:15Casteren 3ZSC 3
DatumTijdThuisUit
16 apr09:45Bladella 10Casteren 3
16 apr09:45UNA 12De Weebosch 3
16 apr10:00ZSC 3De Bocht'80 3
16 apr10:30Terlo 3Beerse Boys 9
16 apr10:45EDN'56 4De Zuiderburen 3
16 apr12:00Hapert 5Reusel Sport/CoTrans 9
DatumTijdThuisUit
23 apr10:00Reusel Sport/CoTrans 9UNA 12
23 apr10:00De Zuiderburen 3De Weebosch 3
23 apr10:45EDN'56 4Terlo 3
23 apr11:00De Bocht'80 3Bladella 10
23 apr12:00Beerse Boys 9ZSC 3
23 apr12:15Casteren 3Hapert 5
DatumTijdThuisUit
14 mei10:00Reusel Sport/CoTrans 9De Zuiderburen 3
14 mei10:00Beerse Boys 9Hapert 5
14 mei10:30Terlo 3ZSC 3
14 mei10:45EDN'56 4Bladella 10
14 mei11:00De Bocht'80 3UNA 12
14 mei12:15Casteren 3De Weebosch 3
DatumTijdThuisUit
21 mei09:45Bladella 10Beerse Boys 9
21 mei09:45UNA 12Casteren 3
21 mei10:00De Zuiderburen 3Terlo 3
21 mei11:00De Weebosch 3Reusel Sport/CoTrans 9
21 mei12:00ZSC 3EDN'56 4
21 mei12:00Hapert 5De Bocht'80 3
Er is niet meer competitie data beschikbaar

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1Bladella 10220061300
2UNA 12220061250
3De Zuiderburen 321104210
4De Bocht'80 311003530
5Hapert 521013640
6De Weebosch 3210139100
7Terlo 321013260
8Reusel Sport/CoTrans 910101220
9Casteren 320111230
10ZSC 320111180
11Beerse Boys 9200209150
12EDN'56 420020390

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
02 oktDe Zuiderburen 3Casteren 31 - 0
02 oktHapert 5Terlo 30 - 2
02 oktDe Weebosch 3Beerse Boys 96 - 5
02 oktUNA 12EDN'56 43 - 1
02 oktBladella 10ZSC 37 - 0
DatumThuisUitUitslag
25 sepCasteren 3Reusel Sport/CoTrans 92 - 2
25 sepBeerse Boys 9UNA 124 - 9
25 sepDe Bocht'80 3De Weebosch 35 - 3
25 sepEDN'56 4Hapert 52 - 6
25 sepTerlo 3Bladella 100 - 6
25 sepZSC 3De Zuiderburen 31 - 1
Er is niet meer competitie data beschikbaar