Vierde

Programma

DatumTijdThuisUit
30 jan10:00De Zuiderburen 5Spoordonkse Boys 7
30 jan10:00Bergeijk 8Reusel Sport/CoTrans 10
30 jan10:00De Bocht'80 4Terlo 3
30 jan10:00ZSC 3Beerse Boys 9
30 jan11:00De Weebosch 3EDN'56 5
30 jan12:00Hapert 5Dommelen 8
DatumTijdThuisUit
06 feb10:00Reusel Sport/CoTrans 10De Zuiderburen 5
06 feb10:00Dommelen 8Terlo 3
06 feb10:00ZSC 3Hapert 5
06 feb11:00Spoordonkse Boys 7Bergeijk 8
06 feb13:00Beerse Boys 9De Weebosch 3
06 feb13:00EDN'56 5De Bocht'80 4
DatumTijdThuisUit
13 feb10:00De Zuiderburen 5ZSC 3
13 feb10:00Bergeijk 8EDN'56 5
13 feb10:00De Bocht'80 4Dommelen 8
13 feb11:00De Weebosch 3Reusel Sport/CoTrans 10
13 feb12:00Terlo 3Spoordonkse Boys 7
13 feb12:00Hapert 5Beerse Boys 9
DatumTijdThuisUit
20 feb10:00Reusel Sport/CoTrans 10Terlo 3
20 feb10:00Dommelen 8De Zuiderburen 5
20 feb10:00ZSC 3Bergeijk 8
20 feb10:30EDN'56 5Hapert 5
20 feb11:00Spoordonkse Boys 7De Weebosch 3
20 feb13:00Beerse Boys 9De Bocht'80 4
DatumTijdThuisUit
13 mrt10:00De Zuiderburen 5Beerse Boys 9
13 mrt10:00Bergeijk 8Dommelen 8
13 mrt10:00De Bocht'80 4Reusel Sport/CoTrans 10
13 mrt11:00De Weebosch 3ZSC 3
13 mrt12:00Terlo 3EDN'56 5
13 mrt12:00Hapert 5Spoordonkse Boys 7
DatumTijdThuisUit
20 mrt10:00Reusel Sport/CoTrans 10Bergeijk 8
20 mrt10:00Spoordonkse Boys 7De Zuiderburen 5
20 mrt10:00Dommelen 8Hapert 5
20 mrt10:30EDN'56 5De Weebosch 3
20 mrt12:00Terlo 3De Bocht'80 4
20 mrt13:00Beerse Boys 9ZSC 3
DatumTijdThuisUit
27 mrt10:00Reusel Sport/CoTrans 10EDN'56 5
27 mrt10:00Bergeijk 8De Zuiderburen 5
27 mrt10:00ZSC 3Spoordonkse Boys 7
27 mrt12:00De Weebosch 3Terlo 3
27 mrt12:00Hapert 5De Bocht'80 4
27 mrt13:00Beerse Boys 9Dommelen 8
DatumTijdThuisUit
03 apr10:00De Zuiderburen 5Hapert 5
03 apr10:00De Bocht'80 4De Weebosch 3
03 apr10:00Dommelen 8ZSC 3
03 apr11:00Spoordonkse Boys 7Reusel Sport/CoTrans 10
03 apr12:00Terlo 3Bergeijk 8
03 apr13:00EDN'56 5Beerse Boys 9
DatumTijdThuisUit
10 apr10:00De Zuiderburen 5De Bocht'80 4
10 apr10:00Bergeijk 8De Weebosch 3
10 apr10:00Dommelen 8Spoordonkse Boys 7
10 apr10:00ZSC 3EDN'56 5
10 apr12:00Hapert 5Reusel Sport/CoTrans 10
10 apr14:00Beerse Boys 9Terlo 3
DatumTijdThuisUit
24 apr10:00Reusel Sport/CoTrans 10ZSC 3
24 apr10:00De Bocht'80 4Bergeijk 8
24 apr10:30EDN'56 5De Zuiderburen 5
24 apr11:00Spoordonkse Boys 7Beerse Boys 9
24 apr11:00De Weebosch 3Dommelen 8
24 apr12:00Terlo 3Hapert 5
DatumTijdThuisUit
15 mei10:00De Zuiderburen 5Terlo 3
15 mei10:00Dommelen 8Reusel Sport/CoTrans 10
15 mei10:00ZSC 3De Bocht'80 4
15 mei11:00Spoordonkse Boys 7EDN'56 5
15 mei12:00Hapert 5De Weebosch 3
15 mei13:00Beerse Boys 9Bergeijk 8
DatumTijdThuisUit
22 mei10:00Reusel Sport/CoTrans 10Beerse Boys 9
22 mei10:00Bergeijk 8Hapert 5
22 mei10:00De Bocht'80 4Spoordonkse Boys 7
22 mei10:30EDN'56 5Dommelen 8
22 mei12:00Terlo 3ZSC 3
22 mei12:00De Weebosch 3De Zuiderburen 5
Er is niet meer competitie data beschikbaar

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1Reusel Sport/CoTrans 109801244640
2Dommelen 897112242110
3Spoordonkse Boys 786111934140
4Hapert 5106041819170
5Bergeijk 895221730160
6ZSC 395131623150
7De Bocht'80 4104241417220
8Beerse Boys 910235915330
9De Weebosch 38206612270
10Terlo 3811646220
11De Zuiderburen 5911748350
12EDN'56 5910837430

Uitslagen

Er is niet meer competitie data beschikbaar