Programma

DatumTijdWedstrijd
28 okt16:30Taxandria VE1 - De Bocht'80 VE1
29 okt09:45WODAN 10 - De Bocht'80 4
29 okt10:00UNA 11 - De Bocht'80 3
29 okt11:00De Bocht'80 VR1 - Wilhelmina Boys VR1
29 okt12:00De Zuiderburen 1 - De Bocht'80 2
29 okt14:30De Bocht'80 1 - LSV 1
4 nov16:00De Bocht'80 VE1 - Audacia VE1
5 nov10:00De Bocht'80 4 - Marvilde 7
5 nov12:00De Bocht'80 3 - Spoord. Boys 6
5 nov12:00St Mich.Gestel VR1 - De Bocht'80 VR1
5 nov14:00De Bocht'80 2 - De Raven 2
11 nov15:30Boxtel VE1 - De Bocht'80 VE1
12 nov10:00De Bocht'80 4 - UNA 12
12 nov10:00OJC ROSMALEN VR4 - De Bocht'80 VR1
12 nov12:00De Bocht'80 3 - Best Vooruit 9
12 nov14:00De Bocht'80 2 - Netersel 2
18 nov16:00De Bocht'80 VE1 - Nemelaer VE1
19 nov10:00UNA 14 - De Bocht'80 3
19 nov10:00Oirschot V. 12 - De Bocht'80 4
19 nov12:15DEES 2 - De Bocht'80 2
19 nov14:30De Bocht'80 1 - OVV'67 1
25 nov16:00Essche Boys VE1 - De Bocht'80 VE1
26 nov10:00De Bocht'80 4 - Brabantia 7
26 nov10:00Beerse Boys VR2 - De Bocht'80 VR1
26 nov12:00De Bocht'80 3 - Oirschot V. 10
26 nov14:00De Bocht'80 2 - DOSKO'32 2
26 nov14:30SVG 1 - De Bocht'80 1
2 dec16:00De Bocht'80 VE1 - Spoord. Boys VE1
3 dec09:45Knegselse Boys 2 - De Bocht'80 2
3 dec10:30DBS 6 - De Bocht'80 4
3 dec11:00De Bocht'80 VR1 - Den Dungen VR1
3 dec13:00Beerse Boys 11 - De Bocht'80 3
3 dec14:30De Bocht'80 1 - Irene 1
9 dec16:30ODC VE1 - De Bocht'80 VE1
10 dec09:30HRC'14 VR3 - De Bocht'80 VR1
10 dec10:00De Bocht'80 4 - RKVVO 10
10 dec14:00De Bocht'80 2 - Terlo 2
10 dec14:15Broekhoven 1 - De Bocht'80 1
17 dec14:15De Bocht'80 1 - WSJ 1
28 jan14:30De Bocht'80 1 - FC Drunen 1
4 feb14:30Gloria UC 1 - De Bocht'80 1
17 feb16:00De Bocht'80 VE1 - LSV VE1
24 feb16:30VCB VE1 - De Bocht'80 VE1
25 feb11:00De Bocht'80 VR1 - Best Vooruit VR1
25 feb12:00Hulsel 2 - De Bocht'80 2
25 feb12:00Nieuw Woensel 6 - De Bocht'80 4
25 feb13:00SBC 7 - De Bocht'80 3
25 feb14:30De Bocht'80 1 - Oisterwijk 1
3 mrt16:00De Bocht'80 VE1 - Boxtel VE1
4 mrt10:00De Bocht'80 4 - Wilhelmina Boys 5
4 mrt12:00De Bocht'80 3 - Wilhelmina Boys 7
4 mrt14:00De Bocht'80 2 - Tuldania 2
4 mrt14:30TPO 1 - De Bocht'80 1
10 mrt16:00De Bocht'80 VE1 - SVSSS VE1
11 mrt11:00De Bocht'80 VR1 - Sint Michielsgestel VR1
11 mrt12:00De Raven 2 - De Bocht'80 2
11 mrt12:00Marvilde 7 - De Bocht'80 4
11 mrt13:00Spoordonkse Boys 6 - De Bocht'80 3
17 mrt16:15Jong Brabant VE1 - De Bocht'80 VE1
18 mrt10:00De Bocht'80 4 - WODAN 10
18 mrt10:00Wilhelmina Boys VR1 - De Bocht'80 VR1
18 mrt12:00De Bocht'80 3 - UNA 11
18 mrt14:00De Bocht'80 2 - De Zuiderburen 1
18 mrt14:30LSV 1 - De Bocht'80 1
24 mrt16:00Audacia VE1 - De Bocht'80 VE1
25 mrt11:00De Bocht'80 VR1 - Beerse Boys VR2
25 mrt14:30De Bocht'80 1 - Berkdijk 1
1 apr14:30OVV'67 1 - De Bocht'80 1
7 apr16:00De Bocht'80 VE1 - Taxandria VE1
8 apr11:00Essche Boys VR1 - De Bocht'80 VR1
8 apr14:30De Bocht'80 1 - DVVC 1
14 apr16:30Nemelaer VE1 - De Bocht'80 VE1
15 apr11:00De Bocht'80 VR1 - ODC VR1
15 apr14:00FC Drunen 1 - De Bocht'80 1
21 apr16:00De Bocht'80 VE1 - Essche Boys VE1
22 apr14:30Irene 1 - De Bocht'80 1
13 mei11:00De Bocht'80 VR1 - OJC ROSMALEN VR4
13 mei14:30De Bocht'80 1 - SVG 1
20 mei12:15Den Dungen VR1 - De Bocht'80 VR1
20 mei14:30WSJ 1 - De Bocht'80 1
27 mei11:00De Bocht'80 VR1 - HRC'14 VR3
27 mei14:30De Bocht'80 1 - Broekhoven 1